Wisho
10.0

Wisho

Saa 350 tasuta spinni Wisho kiirkasiinos

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Wisho

Wisho on Eesti kiirkasiino, mis on loodud Hitz Gaming OÜ poolt 2021. Aastal. Wisho puhul on tegemist huvitava platvormiga, mis pakub erinevaid boonuseid ja tasuta kasiinomängude mängimise võimalusi. Teeme artiklis online kasiinoga lähemalt tutvust ning seletame lahti, kuidas ja milliseid suurepäraseid võimalusi mängijatele pakutakse.

wisho kasiino avaleht

Boonused ja kampaaniad


Wisho kiirkasiino pakub erinevaid kasiino boonuseid, auhindu ja kampaaniaid nii uutele kui vanadele mängijatele. Populaarseimateks auhindadeks on Nädalavahetuse Reload, Igapäevane cashback ja Kolmapäevane Müsteerium, mis avanevad peale teist sissemakset Wishosse.
Uutele mängijatele on kingituseks esimese kahe sissemakse eest 200+155 tasuta keerutust.
Kingitus sisaldab endas esimese sissemaksega 200 keerutust mängul Wixx ning teise sissemaksega 150 keerutust mängus Warrior Ways. Tasuta mängimiseks on vajalik teha sissemakse minimaalselt 20€ eest ning läbi mängida vähemalt 30 korda enne summa väljamakset.
Igapäevane cashback on abiks ühe päeva jooksul üle 500€ kaotuste puhul 10% ulatuses ilma vajaduseta uuesti raha läbi mängida.

wisho kasiino boonus

Wisho mobiilis ja telefonis

Wisho kiirkasiinot on väga mugav lisaks arvutile ja tahvelarvuti kasutada ka nutitelefonis ehk juurdepääs on lihtne ning platvorm on saadaval igas seadmes. See annab eelise mängida endale sobival ajal ja kohas. Eriti mugav on Wisho oma ülesehituse poolelt telefonis. Mängimiseks on vaja teha sissemakse, mille saab panga kaudu teha vaid paari klikiga ehk ligipääs on mugav ning kiire. Mängude ülesehitus on mugav ning kvaliteedi pealt ei pea telefonis mängides järeleandmisi tegema.

Kontakt ja klienditugi

Wisho klienditoega on võimalik ühendust võtta nii eesti keeles kui ka inglise keeles. Probleemi või tõrgete tekkimisel soovitab Wisho tekkinud olukorda neile päringut tehes kirjeldada võimalikult lihtsalt, et takistuste lahendamine käiks kiiresti. Abi saab kolmel erineval viisil, esimeseks on läbi Wisho.com kontaktvormi, kus on võimalik kirjeldada enda probleemi ja saata neile sõnum läbi veebilehe. Teiseks on platvormil aktiivne live chat. Viimase võimalusena on kliendituge võimalik saada saates emaili aadressile support@wisho.com

Korduma kippuvad küsimused

Kas mängimiseks on vaja registreerida konto?

Ei, mängimiseks piisab kiirkasiinole omaselt läbi panga sissemakse tegemisest.

Mis on minimaalne summa, mille eest on võimalik teha sissemakset?

Sissemakse minimaalseks summaks ühe tehingu kohta on 20€.

Milliste pankade kaudu on võimalik sissemakset teha?

Sissemakset on võimalik teha kõikide suuremate pankade kaudu nagu LHV, SEB, Swedbank ja Luminor.

Kas tegemist on turvalise keskkonnaga?

Turvalisuse ja maksete tehingute vahendamise eest vastutab Trustly. Hitz Gaming OÜ on registreeritud ettevõte, mis on kontrollitud Maksu- ja Tolliameti poolt. Ettevõte omab kehtivat tegevusluba.

350 Tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Wisho
10.0/10