Winnerz
9.8

Winnerz

200 tasuta spinni esimese sissemaksega

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Winnerz

Winnerz on 2022. Aastal loodud järjekordne kiirkasiino, mis pakub erinevaid võimalusi mugavaks meelelahutuseks. Platvormil on üle 2500 erineva mängu. Tänapäevaste võimalustega koos käies on võimalus mängida ilma konto loomiseta. Winnerz kuulub Spinwise ettevõtte brändide alla, mis on tuntud ja turvaline.

Plussid
  • Sissemakse saab teha läbi panga vaja
  • Palju tasuta spinne liitumisel
  • Mobiilis on väga mugav kasutada
Miinused
  • Tavalist sissemakse boonust ei pakuta
winnerz kasiino avaleht

Winnerz kasiino boonused ja kampaaniad

Winnerz kiirkasiino pakub erinevaid kasiino boonuseid, mis lähemal vaatlemisel on esmakordsetele mängijatele eriti head. Esimesel sissemaksel kasiinosse pakutakse kliendile 200 tasuta spinni. Boonuskoodi Winnerz keskkonnal boonuste saamiseks sätestatud ei ole ning võitude lunastamiseks on reeglina vaja läbi mängida 30 korda. Eriliseks teeb kasiino aga teisipäevane “Müstiline Boonus”, mille reeglid ja toimumine selgub iga uue nädala teisipäeval ning lisaks on mainitud, et juba ahvatlevatele boonustele lisaks pakub kasiino ka mängimist nende enda kulul.

winnerz kasiino boonus

Winnerz kasiino mobiilis ja telefonis

Winnerz kiirkasiino on ideaalne variant aktiivse eluviisiga inimesele, kes eelistavad meelelahutust läbi nutiseadme. Kasiino on tuntud ja eelistatud just tänu sellele, et see toimib eriti mugavalt telefonis koos kõikide pakutavate preemiate ja boonustega. Lisaks näeb kiirkasiino telefonis eriti vinge välja- soovitan järele vaadata! Telefonist sissemaksete ja väljamaksete tegemine on samuti arvutiga võrdväärselt mugav ehk siis järeleandmisi kusagilt tegema jällegi ei pea, mis on ainult puhas rõõm!

Kontakt ja klienditugi

Winnerz klienditugi töötab 24/7 eestikeelse klienditoega. See teeb antud kiirkasiino eestis võrreldes teiste teenusepakkujatega väga eriliseks, sest taolist võimalust ööpäevaringselt eestikeelset klienditeenindust saada tihti ei näe. Selline võimalus tekitab usaldust ning tead, et kasvõi nädalavahetuse öösel oma murega kindlasti antud kasiinos mängides hätta ei jää.

Korduma kippuvad küsimused

Kas mängimiseks on vaja registreerida konto?

Ei, Winnerz platvormil on võimalik mängida tänapäevaselt ilma kontota.

Mis on minimaalne summa, mille eest on võimalik teha sissemakset?

Sissemakse minimaalseks summaks sarnaselt teiste suurte internetikasiinodele ühe tehingu kohta on 20€.

Milliste pankade kaudu on võimalik sissemakset teha?

Sissemakset on võimalik teha kõikide suuremate pankade kaudu nagu LHV, SEB, Swedbank ja Luminor.

Kas tegemist on turvalise keskkonnaga?

Turvalisuse ja maksete tehingute vahendamise eest vastutab jällegi Trustly. Sarnaselt Wisho interntikasiinole on ka Winnerz hallatud Hitz Gaming OÜ poolt, mis on on registreeritud ettevõte ja kontrollitud Maksu- ja Tolliameti poolt. Ettevõte omab kehtivat tegevusluba.

200 Tasuta spinni esimese sissemaksega

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
9.8 Hinnang
Winnerz
9.8/10