Slotparadise
9.3

Slotparadise

Saa 200% kuni 200 eurot boonust Slotparadise kiirkasiinos

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Slotparadise

Slotparadise on üks Eesti kiirkasiinodest, mis pakub liitujatele väga head liitumisboonust ning väga head mänguvalikut. Slotparadise on tegusteb Eestis alates 2023 aastast ning neil on selleks olemas Eestis vajalik litsents.

Plussid
  • Väga rikkalik liituja boonus
  • Kiired väljamaksed tänu Brite platvormile
  • Hea Cashback programm
Miinused
  • Puudub VIP programm
slotparadise avaleht

Slotparadise kasiino Boonus

Slotparadise pakub uutele liitujatele väga meeldivat boonust, milleks on 200% kuni 200 eurot boonus. See boonus aktiveeritakse pärast esimese sissemakse tegemist.

Selleks, et saada 200 eurot boonust, peab tegema sissemakseks 100 eurot. Kui teha väiksem sissemakse, siis on boonus väiksem. Näiteks kõige väiksem summa, mida saab sisse maksta on 20 eurot ning sellel juhul saab boonuseks 40 eurot.

Pärast sissemakse tegemist näete kontojäägi all ainult oma sissemakstud summat ning lisatud boonust näete preemia nime all. Selleks, et see summa tuleks teie kontojäägi alla on vaja boonus läbi mängida. Slotparadise kasiinos on selleks kordajaks 30x. Lisaks kõigele sellele pakub Slotparadise kiirkasiino ka iga päev kaotuse korral ka 10% cashbacki. Näiteks kui kaotate päeva jooksul 200 eurot, siis saate oma kontole järgmisel päeval 20 eurot tagasi.

slotparadise boonus

Sisse- ja Väljamaksed

See kasiino kasutab peamiselt oma maksete vahendamiseks Brite platvormi, mis sarnaneb enda olemuselt Trustlyle. Brite kaudu saab maksta läbi pankade nagu Swedbank, SEB, LHV, Coop ning Luminor. Minimaalseks sissemakseks on Slotparadise kasiinos 20 eurot.

Mänguvalik

Slotparadise puhul on mänguvalik väga suur ning nende valikust leiab tuhandeid slotimänge erinevatelt mängutootjatelt. Nende mängutootjate seas on sellised tegijad nagu Netent, Relax Gaming, Microgaming ning palju muid.

Selles kasiinos on kõrgel kohal ka live kasiinomängud ning neid pakuvad seal näiteks Evolution Gaming ning Pragmatic Play.

Kontakt ja klienditugi

Slotparadise casino pakub kliendituge erinevate kanalite kaudu. Neil on olemas näiteks live vestlus, mis on saadaval 24 tundi päevas ning on olemas ka email, millele üritatakse ka võimalikult kiirelt vastata.

200 eurone boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.3 Hinnang
Slotparadise
9.3/10