Respin
10.0

Respin

Saa 300 eurone boonus esimese sissemaksega

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Respin

Respin on uus Eesti litsentsiga kiirkasiino, mis alustas turul tegevust 2024 aastal, nii et tegu on täiesti uue kasiinoga. See kasiino kuulub firmalne Ducks in a Row OÜ ning neil on olemas ka Eesti litsents. See tähendab seda, et seda kasiinot võib usaldada. Makseteks kasutab Respin kasiino Zimpler platvormi. See võimaldab kasiinot kasutada kontot mitte tehes ning sissemakseid saab teha kõikidest suurtematest Eesti internetipankadest.

Plussid
  • Suur boonus ilma läbimängimiseta
  • Väga huvitav lojaalsusprogramm
  • Kuni 20% cashback boonust
Miinused
  • Pole midagi välja tuua
respin kasiino avaleht

Respin kasiino boonus

Respin kasiino pakub uutele liitujatele väga eksklusiivset boonust ning kõik liitujad saavad osa 300 eurosest boonusest, millel pole läbimängimistingimusi ning see makstakse välja 30-nes erinevas osas 10 euro kaupa.

Selleks, et boonusest osa saada on vaja teha lihtsalt sissemakse ning isegi 10 eurose sissemaksega on võimalus saada 300 eurone pärisraha boonus.

Räägime natuke täpsemalt sellest huvitavast boonusest:

  • Selleks, et boonuse osasid lahti saada on vaja koguda XP(Experience Pointse)
  • Kui olete tervitusboonuse aktiveerinud, siis 300 eurot jääb kontole ootama
  • Ühe tervitusboonuse väljamakse ehk 10 euro saamiseks peab koguma 400 XP-d. 1 euro boonusena on võrdne 40 XP-ga
  • Iga boonus tuleb käsitsi aktiveerida 7 päeva jooksul.
  • Tervitusboonusele ei kehti väljamakse piirangud.

Selle boonusega on ka see hea, et algselt sissemakstud summat ei seota boonusega, nii et kui vahepeal on soov see välja võtta, siis on võimalik seda ka teha.

respin kasiino boonus

Sisse- ja Väljamaksed

Nagu kõik meie veebilehel loetletud kiirkasiinod, siis ka Respin kasiinos pole vaja kontot registreerida ning maksete vahendamiseks kasutatakse Zimpler makseplatvormi. See võimaldab kasutada makseteks internetipankasid nagu Swedbank, SEB, Luminor ning LHV.

Minimaalseks sisse- ning väljamakseks Respin kasiinos on 10 eurot ning maksed võtavad aega ainult loetud minutid.

Mänguvalik

Kuigi Respin kiirkasiino puhul on tegu väga värske kasiinoga, siis mänguvaliku poolest ei jääda suurtematele tegijatele üldse alla. Neil on pakkumises tuhandeid erinevaid mänge mängutootjatelt nagu Pragmatic, Playson, Big Time Gaming, Evolution Gaming, Relax Gaming ning palju tootjaid veel.

Lisaks on Respinil ka valikus hea live kasiino platvorm, kus pakuvad mänge suured tegijad nagu Pragmatic Play ning Evolution.

Kontakt ja Klienditugi

Respin kasiinos on võimalik abi saada nii live vestluse kui ka ka emaili kaudu. Abi on võimalik saada erinevates keeltes. Nende hulka kuulub ka eesti keel. Live vestlus töötab iga päev kella üheksast hommikul kuni südaööni. Muudel on aegadel on võimalik abi saada emaili kaudu, milleks on: klienditugi@respin.com

Saa 300 eurone boonus esimese sissemaksega

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Respin
10.0/10