Prontobet
9.3

Prontobet

200% kuni 1000€ Prontobet kiirkasiinos

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Prontobet

Prontobet on Eestis üpriski uus kiirkasiino ning see on tehtud firma Damagi Marketing Solutions poolt ja avati eestlastele 2023 aastal. Nad omavad ka Eestis vajalikku litsentsi ning makseteks kasutavad nad sellist platvormi nagu Brite, mis on üpriski sarnane nii Trustyle kui ka Zimplerile.

Plussid
  • Väga suur liitumisboonus
  • Lihtne mängimise alustamine
  • Omab Eesti litsentsi
Miinused
  • Puudub eesti keelne klienditugi
prontobet avaleht

Prontobet kasiino boonus

Prontobet pakub uutele liitujatele üpriski head liitumisboonust, milleks on 200% kuni 1000 eurot boonust ning see rakendub peale esimese sissemakse tegemist.

Selleks, et saada maksimaalset kasiino boonust ehk 1000 eurot boonust, siis on vajalik teha 500 eurone sissemakse. Kuna selleks kasiinos on tegu nii öelda käibeboonusega, siis peab selle boonuse läbi mängima 40 kordselt. See võib küll esmapilgul näida suure kordajana, kuid tegelikult on see üpriski hea diil, sest enda sissemakstud rahaga võite teha, mida heaks arvata. Enda sissemakstud raha saate välja võtta iga kell kui tahate. Käibeboonus kehtib selles kasiinos kolm päeva ning kui selle aja jooksul mängite boonuse vajaliku summa ulatuses läbi ehk siis 200 euro puhul 8000 euro ulatuses, siis kantakse kõik raha teie kontole ning saate ka selle raha välja võtta.

Kuigi boonuse läbimängimise nõuded on üpriski suured, siis positiivne on see, et boonust ei seota sissemakstud summaga ning seda võib kasutada nii nagu soov on.

prontobet boonus

Sisse- ja Väljamaksed

Kuna Prontobet kasiino puhul on tegemist kiirkasiinoga, siis nad kasutavad enda maksete vahendamiseks sellist platvormi nagu Brite ning tänu sellele saab sissemakseid teha ka Eesti pankadest nagu SEB, LHV ning Swedbank. Kindlasti võib arvestada sellega, et

Minimaalne sissemakse selles kasiinos on 20 eurot ning minimaalseks väljamakseks on 50 eurot.

Mänguvalik

Kui kirjutasime enda ülevaadet, siis oli Prontobet lehel mängutootjaid esindatud üle 50-ne. See tähendab seda, et nad pakuvad tuhandeid erinevaid slotimänge nii suurtelt tegijatelt kui ka väiksematelt. Esindatud on näiteks Microgaming, Nolimit City, Big Time Gaming ning paljud muud.

Samuti on esindatud ka tuntud live kasiino mängude pakkujad nagu Evolution Gaming ning Pragmatic Play. Live kasiinode mänguvalik jääb natuke muidugi teistele suurematele alla, kuid kui on soov leida head slotimängude valik, siis on Prontobet kindlasti hea koht.

Kontakt ja Klienditugi

Prontobet pakub abi mitme kanali kaudu. Põhiliseks on kindlasti live vestlus ning on olemas ka email, mis on: support@prontobet.com. Kahjuks tänasel päeval eesti keeles live vestluse tuge pole. Kui see peaks muutuma, siis kindlasti uuendame oma infot.

200% kuni 1000€

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.3 Hinnang
Prontobet
9.3/10