Hillo
9.3

Hillo

Boonusevaba kasiino

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Hillo

Hillo kasiino pakub klientidele suures hulgas kasiinomänge ning live kasiinomänge. Nende reklaamlauseks on väga atraktiivne “iga mänguga võib rikkaks saada”. Juurdepääs erinevateele mängudele on väga lihtne ning klienditeenindus maailmatasemel. Kasiino suureks boonuseks ka kiired ja turvalised makselahendused, mis on oluline kõikidele mängijatele. Hillo toatab vastutustundlikku mängimist ning endale on võimalik igal mängijal seada piire ja limiite. Kasiinot on võimalik kasutada nii Eesti, Soome kui Inglise keeles. Veebilehe omanik ja haldaja on Njord Vantage Services LT.

Plussid
  • Võrreldes teiste kasiinodega suur mänguvalik
  • Mugav isikutuvastus
  • Seotud kõikide tuntud pankadega
Miinused
  • Krüptovaluutaga mängimine ei ole võimalik
  • Pole püsikliendile suunatud programmi
  • Vähem aktiivseid kampaaniaid võrreldes teiste kasiinodega
hillo kasiino avaleht

Hillo kasiino Boonus

Kui Hillot eristab midagi teisted sõsarkasiinodest nagu Buumi, Firespin ning Koi Casino, siis on selleks see, et Hillo kiirkasiino ei paku hetkel tasuta spinne ega uue mängija boonust. Tundub, et nende boonused ja kampaaniad on heldelt üles ehitatud juba nendega liitunud mängijatele, kellele meeldib aega veeta ühes kasiinos. Lehel välja toodud, et nad pakuvad olemasolevatele mängijatele erinevaid kampaaniaid ja boonuseid, mis võivad põhineda nii eripakkumistel kui turniirides. Boonuspakkumiste saamiseks on võimalik ennast registreerida e-kirjade ning SMS pakkumistele.

Sisse- ja Väljamaksed

Ka Hill kasiino puhul on tegemist on kiirkasiinoga, see tähendab, et nemad on enda makseplatvormiks valinud Brite makselahenduse. Tänu sellele saab teha makseid läbi internetipankade nagu Coop pank, SEB, LHV, Luminor ning Swedbank.

Minimaalseks sissemakseks on Hillo kasiinos vaid 1 euro ning minimaalseks väljamakseks Hillo kasiinos on 20€. See on ka summa, millega saab kaasa tasuta spinnid.

Mänguvalik

Nii nagu varasemalt mainitud, pakub Hillo kasiino nii klassikalisi kasiinomänge kui ka live-kasiinomänge, igaüks leiab endale sobivaima. Lehel on esindatud üle 3000 mängu, mille valik uueneb pidevalt. Mängud on valitud käsitsi ning tulevad maailma tipptasemel tootjatelt.

hillo kasiino kasiinomangud

Kontakt ja Klienditugi

Klientidele kasutamiseks murede ja rõõmude puhul on nii klienditugi võimalus vestlusega kui ka e-posti kaudu. Küsimukorral on võimalik pöörduda support@hillo.com, kiiremaks variandiks alati vestlusaken.

Boonusevaba kasiino

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.3 Hinnang
Hillo
9.3/10