Coolbet
9.3

Coolbet

Saa 150 eurot boonust ning lisaks 50 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Coolbet

Coolbet on Eestis tegutsenud juba üpris kaua, kuid nüüd on lisanud enda kasiinole ka kiirkasiino funktsionaalsuse, mis tähendab seda, et ka Coolbet kasiinos saab mängida ilma kasutajat registreerimata. See kasiino on asutatud 2016 aastal ning kuulub Eesti ettevõttele StayCool OÜ ning neil on Eesti litsents.

Plussid
  • Saab alustada mängimist väga väikese summaga
  • Väga palju erinevaid mänge
  • Palju erinevaid pakkumisi ning boonuseid
Miinused
  • Väljamakse kiirused venivad vahepeal natuke pikaks
coolbet kasiino avaleht

Coolbet kasiino boonus

Coolbet pakub kõigile tuttavat esmaliituja boonust. Kuid see erineb teiste omast selle võrra, et inimestel on valida kahe valiku vahel. Ühe puhul on boonus 300% ning teise puhul on see 100%

300 protsendilise boonuse puhul on maksimaalne boonuse summa 30 eurot. Ehk kui teha 10 eurone sissemakse, siis saab 30 eurot boonust ehk kokku on mängimiseks 40 eurot.

100 protsendilise puhul on maksimaalne boonus 150 eurot. See tähendab seda, et kui teha 150 eurone sissemakse, siis saab kokku mänguraha 300 eurot. Samuti kaasneb selle boonusega 50 tasuta spinnis slotimängus Book of Dead.

coolbet kasiino boonus

Sisse- ja Väljamaksed

Coolbet pakub 2020 aastast alates ka kiirkasiino funktsioone ehk siis valiku korral ei pea kontot registreerima. Seda aitab teha Trustly maksemeetod ning tänu sellele saab makseid teha läbi internetipankade nagu Swedbank, SEB, Luminor, LHV ning teised suured pangad.

Minimaalne sissemakse selles kasiinos on ainult 2 eurot ning minimaalseks väljamakseks on 10 eurot, mis on üpriski hea diil.

Mänguvalik

Coolbeti mänguvalik on üpris lai ning valida saab rohkem kui 500 slotimängu seast. Pakkujatest saab välja tuua näiteks Netent, Big Time Gaming, Play N Go, Microgaming ning palju tuntuid tegijaid veel.

Kui rääkida live kasiinomängudest, siis on pakkujateks Evolution Gaming ning Pragmatic Play.

Kontakt ja Klienditugi

Coolbet pakub kliendituge väga paljude kanalite läbi. Abi saab ka kolmes keeles, milleks on eesti, vene ning inglise keel. Abi saab ka telefoni teel ning number selleks on: +3726751562 E-R 9:00-17:00. Abi saab ka emaili teel, milleks on: klienditugi@coolbet.com

50 Tasuta spinni 100% boonust kuni 150 €

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
9.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.3 Hinnang
Coolbet
9.3/10