Chanz
9.5

Chanz

Haara 100 eurot boonust ning lisaks 300 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kiirkasiinod » Chanz

Chanz kasiino on Eesti juurtega kasiino, kes pakub nüüd ka kiirkasiino funktsionaalsust. See tähendab seda, et kasutajat ei pea registreerima ning makseid saab teha läbi internetipankade. Sellega käib kaasas ka see, et nii sisse- kui ka väljamaksed saabuvad kontole kõigest mõne minutiga. Chanz on loodud 2015 aastal ning seda haldab Dreambox Games OÜ. Neil on olemas sellest ajast ka Eesti litsents. Chanzi puhul on ka see ainulaande, et nende puhul on tegemist sotsiaalse kasiinoga ehk teiste inimeste saab ka mängides suhelda.

Plussid
  • Sotsiaalne kasiino, kus saab teistega suhelda
  • Väga kiired väljamaksed
  • Hea kasutajamugavusega leht
Miinused
  • Mängude valik on väiksem kui konkurentidel
chanz kasiino avaleht

Chanz kasiino Boonus

Chanzi puhul on boonus üpriski hea, sest liitumisel pakutakse nii tasuta spinne kui ka boonusraha. Esmaliituja pakkumiseks on 100 eurot boonus raha ning 300 tasuta spinni slotimängudele.

Boonus on jagatud nelja sissemakse vahel vastavalt:

  • 1 sissemakse: 100% boonust kuni 100 eurot ning 50 tasuta spinni slotimängule 7 Monkeys
  • 2 sissemakse: 50 tasuta spinni slotimängule Esqueleto Explosivo(10 eurot minimaalne sissemakse)
  • 3 sissemakse: 50 tasuta spinni slotimängule The Rift(10 eurot minimaalne sissemakse)
  • 4 sissemakse: 150 tasuta spinni slotimängule Starburst(20 eurot minimaalne sissemakse)

Pakkumistele kehtib ka 35 kordne läbimängimisnõue, mis on suhteliselt tavaline võrreldes teiste kasiinodega.

chanz kasiino boonus

Sisse- ja Väljamaksed

Kuna Chanz täidab tänasel päeval ka kiirkasiino nõuded ära, siis on võimalik selles kasiinos mängida ka ilma kontot registreerimata. Selle jaoks kasutab Chanz kasiino Trustly tehnoloogiat ning tänu sellele saab makseid teha pankadest nagu Swedbank, LHV, SEB ja teised suuremad pangad. Lisaks sellele on võimalus kasutada selles kasiinos ka näiteks Skrilli, Visa/Mastercardi ning Ecopayz maksemeetodeid.

Chanzi puhul on minimaalseks sissemakseks kõigest 1 euro. Selle puhul peab muidugi arvestama sellega, et siis boonust ei saa. Minimaalseks väljamakseks on aga 10 eurot, mis on ka igati mõistlik.

Mänguvalik

Chanz läheneb mänguvalikule üpriski teistmoodi kui teised kiirkasiinod. Neil on küll esindatud kõik suuremad mängutootjad, kuid nad on üpris selektiivsed olnud selle koha pealt, milliseid mänge oma lehel kuvada. Paistab, et valituks on saanud pigem populaarsemad mängud tootjatelt ja kõiki pole esindatud. Mängutootjad, kes on näiteks Chanzi lehel esindatud on Netent, Microgaming, Pragmatic Play, Red Tiger, Play’n Go ning paljud teised.

Kontakt ja Klienditugi

Chanz on klienditoe poolest väga tasemel ning neilt saab abi nii live vestluse kui emaili kaudu. Live vestluse kaudu saab abi eesti, vene, soome ja rootsi keeles. Email, mille kaudu abi saab on: support@chanz.com.

300 Tasuta spinni 100% boonust kuni 100 €

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
9.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
9.0
Klienditugi
9.5 Hinnang
Chanz
9.5/10